Jak nam pomóc?

Przelew:

Bank Pekao SA
38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Kod BIC (SWIFT): PKOP PL PW
IBAN: PL 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

PayPal:

Dane fundacji:

Fundacja Koci Zakątek, Wrocław
NIP 8992692671
REGON 021258044
KRS 0000356442

Kocięta z czarnego lądu

Płeć: kotki
Wiek: 3 miesiące
Kastracja/sterylizacja: nie
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kontakt: adopcje.kocizakatek@gmail.com

Oto trzy urocze siostrzyczki siostrzyczki: Ami – odkrywca, Afi – mała brownie i Kali – czarny sopran

Ami to pionierka. Zawsze pierwsza poznaje nowości. Nowe miejsca,zabawki, pierwsze spotkanie nosek w nosek z psem. To odważny odkrywca, z niewyczerpanymi pokładami energii. Jednak człowiek jest nieodzownym towarzyszem wypraw i harców. Czeka na niego przy drzwiach i wita zalotnym miauczeniem, sugerując że już czas się pobawić. Najchętniej piórkiem lub myszka na które można czaić się za rogiem fotela jak prawdziwy łowca. Jednak nie myślcie, że zabawa to cały jej świat. Jak każda dama potrzebuje pieszczot i głaskania po brzuszku, czy wtulenia się w kochające ramiona. Będzie tworzyć idealną parę z osobą która lubi aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem, ale również ceniąca wspólne chwile pełne czułości.

Afi to czekoladowa kruszynka. Niby identycznie czarna jak siostry jednak słońce odkrywa jej tajemnice, uwidaczniając brązowe odcienie sierści i lekkie pręgi. Zazwyczaj ze stoickim spokojem obserwuje zabawę reszty ferajny, jednak zaczepiona dołącza się do towarzystwa. Często można znaleźć ją leżącą w swoich ulubionych miejscach, niekiedy w bardzo ciekawych pozycjach. Kiedy już zacznie się ja miziać sama pomoże dotrzeć w odpowiednie miejsce, wyginając się jak wąż.
Idealna dla osoby która lubi siedzieć z kotkiem wtulonym w kolana i wsłuchiwać się delikatny mruk.

Kali jest czarna w każdym calu. Uwielbia bawić się zarówno z siostrami jak i z człowiekiem. Jednocześnie wykorzysta każdą okazję, aby zostać pogłaskaną. Jest niesamowicie muzykalna. Potrafi zacząć mruczeć już kiedy złapie z człowiekiem kontakt wzrokowy i z każdą sekundą wydaje z siebie coraz głośniejsze dźwięki.
Wszystkie kotki korzystają z kuwety bezbłędnie, jedzą suchą karmę i używają drapaka zarówno leżącego jak i stojącego( choć częściej preferują ten drugi). Do adopcji w pojedynkę, parze, tercecie, jako pierwszy kot lub na dokocenie.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz osiatkowanie balkonu/okna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu.

Fotografie 8 tygodniowych kociąt wykonał Jakub Ostrowski.


Koty, które wciąż czekają na dom: