Jak nam pomóc?

Przelew:

Bank Pekao SA
38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Kod BIC (SWIFT): PKOP PL PW
IBAN: PL 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

PayPal:

Dane fundacji:

Fundacja Koci Zakątek, Wrocław
NIP 8992692671
REGON 021258044
KRS 0000356442

Cudem odnaleziona Mami

Mami trafiła do Fundacji w czerwcu 2014 wraz ze swoim synkiem (obecnie wyadoptowany jako Martelek). Koteczka była leczona przez nas na przewlekłą infekcję dróg oddechowych przez prawie 6 miesięcy, przeszła wiele badań i testów! Kiedy w końcu znalazła, jak nam się zdawało, kochającego i odpowiedzialnego opiekuna, została oddana do adopcji jako wysterylizowany i w pełni zdrowy kot.

Niestety opiekunka Mami nie dopilnowała kotki i tuż po adopcji, pomimo tłumaczeń i obietnic, pozwoliła jej wychodzić na niezabezpieczony taras. Mami uciekła. Nas poinformowano dopiero po upływie kilku dni.

Pomimo długotrwałych poszukiwań, rozwieszania ogłoszeń, rozmów z karmicielami z okolicy kotka przepadła, jak kamień w wodę. Mimo tego nie traciłyśmy nadziei. Zwłaszcza Kasia odpowiadała na zgłoszenia, jeździła oglądać wszystkie bure koty, które pojawiały się w okolicy, nawet gdy prawdopodobieństwo, że to Mami było nikłe. A malało z dnia na dzień…

Aż wreszcie jesienią ubiegłego roku zadzwonił telefon, ten na który wszyscy czekali. Pojawił się kot: bury, zielone oczy, zaledwie parę ulic od miejsca gdzie zaginęła kicia. Dzięki reakcji i sprawnemu działaniu lokalnych mieszkańców – JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY:) – kotka trafiła z powrotem do nas!

Radości nie byłoby końca, gdyby nie to, że jednak życie to nie bajka. Mami słono zapłaciła za długie miesiące niedożywienia i nocowania w wilgotnym otoczeniu w pobliżu Odry. Okazało się, że sprawne wcześniej nerki stały się mocno niewydolne. Powraca także silny katar i zapalenie górnych dróg oddechowych. Kotka jest pod stałą opieką weterynaryjną. Mimo, iż jest kroplówkowana systematycznie od listopada 2015, a obraz nerek w usg poprawia się, parametry nerkowe są wciąż o wiele za wysokie:(

Na szczęście Mami wydaje się o tym nie wiedzieć. Jest w coraz lepszej formie, ma apetyt, biega za zabawkami! To przesłodka panienka, która czaruje wszystkich napotkanych ludzi głębokim spojrzeniem zielonych oczu…

 

Mami potrzebuje drogiej specjalistycznej karmy i codziennych kroplówek, fundacja chciałaby także sprowadzić dla niej leki z zagranicy, niedostępne w Polsce. Każdy kolejny dzień jej życia to prezent od losu. Podaruj jej jak najwięcej takich dni!

Fundacja Koci Zakątek Bank Pekao SA 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904 z dopiskiem „dla Mami”

Mami pilnie szuka Domu Tymczasowego w rejonie ulicy Słubickiej lub Gajowej bez innych kotów kontakt: edygal@interia.pl

Mami zachowuje się, jakby o tym wiedziała, Kotka ma apetyt, bryka jak małe kocie, nadal kocha ludzi.
Dopóki ona się nie poddaje, nie możemy i my! Zrobimy wszystko, aby Mami mogła cieszyć się tym ukradzionym czasem, jednak koszty leczenia i opieki stale rosną, a to zaledwie jeden z prawie stu kotów pod naszą opieką. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Koteczką Mami opiekuje się wirtualnie Pani Ania – dziękujemy! <3 strong=””>