Jak nam pomóc?

Przelew:

Bank Pekao SA
38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Kod BIC (SWIFT): PKOP PL PW
IBAN: PL 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

PayPal:

Dane fundacji:

Fundacja Koci Zakątek, Wrocław
NIP 8992692671
REGON 021258044
KRS 0000356442

Lolek

Płeć: kocur
Wiek: ok. 10 mcy (aktual. 04.2017)
Kastracja/sterylizacja: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kontakt: adopcje@kocizakatek.pl

Lolek to wspaniały młodzian, który szuka kochających człowieków, oferując w zamian swoje oddanie i miłość.
Chłopak, jak to chłopak, lubi się bawić, w szczególności pociągać za sznurki;) I te zabawkowe, i te zwisające z bluzy, i ten dziwny sznurek zwany Lolkowym ogonkiem a czasem nawet i ten kolczykowy…
Nie obca mu wędka, która doskonale pobudza jego zmysł łowcy, pozwala się wyszaleć i zmęczyć. Wszelkie piórka, futerka, szeleszczące tasiemki, sznureczki zawsze go zainteresują. Do tego stopnia, że sam je sobie w domu odszuka i, jeśli to możliwe, wyciągnie i zaniesie w miejsce zabawy. Aportowanie bez jasnej komendy także nie jest mu obce (ale aby to robić musi poznać ludziów i zaufać;) ). Zmęczony zabawą człowiek, może wędkę/zabawkę zrzucać, odrzucać, a Lolek, jak będzie jeszcze miał siły, zeskoczy lub pobiegnie i przyniesie ją z powrotem.

Lolek to także wspaniały towarzysz popołudniowych drzemek a i zasypianie z człowiekiem w nocy jest mu bardzo miłe. Wspólne zasypianie wiąże się z czułościami okraszonymi sporą dawką mruczenia i furkotania jak traktorek. Brzuch Lolka jest często łatwo dostępny i otwarty na pieszczoty a jego właściciel wydaje się nie mieć zahamowań w zakresie czułości – uwielbia całowanie w czółko. Jak Lolek już człeka pokocha, to i na powitanie baranka czółko w czółko z nim puknie. Taki to wylewny kocurek!

Mruczenie towarzyszy także każdemu posiłkowi, gdyż jest to drugie po bliskości z człowiekiem ukochane zajęcie tegoż kawalera. Szeroko otwarte oczy zawsze pytające: „Ceś, das coś jeś?” towarzyszą człowiekowi zawsze, kiedy ten zabiera się do przygotowania posiłków. Wygląda na to, że w jedzeniu nie ma tematów tabu i Lolek zawsze chętnie sprawdzi, co człowiek sobie tam wcina. A ponieważ Lolek to chłop aktywny i długi, zdaje się nie mieć limitu pojemności żołądkowej. Co nie znaczy, że nie potrafi godnie przyjąć odmowy poczęstunku!

Czystość i higiena są dla pana Lolka niezwykle istotne. Codzienne mycie futerka jest rytuałem częstym i niejednokrotnie długim i dokładnym. Korzystanie z kuwety, codzienne i regularne oraz sprzątanie wokół niej jest przez Lolka sumiennie przestrzegane. Przyznać trzeba, że jest to chłopak przystojny i doskonale dba o swój wizerunek, wzbudzając swym wyglądem powszechny zachwyt i powodując rozczulenie tłumów.

Lolek poznał już wiele innych zwierzaków względem których nigdy nie okazywał innych emocji prócz chęci zabawy. Jest na gruncie komunikacji wewnątrz- i międzygatunkowej bardzo otwarty i chętny do negocjacji. Więc jeżeli kot/pies wykaże chęć bliższego poznania Lolek jest na nie otwarty i z chęcią zawiera nowe przyjaźni i znajomości:)

Jest idealny na dokocenie – uwielbia zabawy z kotami o ile te wykazują podobną chęć;)

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz osiatkowanie balkonu/okna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu.


Koty, które wciąż czekają na dom: