Jak nam pomóc?

Przelew:

Bank Pekao SA
38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Kod BIC (SWIFT): PKOP PL PW
IBAN: PL 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

PayPal:

Dane fundacji:

Fundacja Koci Zakątek, Wrocław
NIP 8992692671
REGON 021258044
KRS 0000356442

Przebiśnieg czeka na dom

Płeć: kocur
Wiek: ok. 7,5msc-a (aktual. 04.2018)
Kastracja/sterylizacja: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak

Kontakt: adopcje@kocizakatek.pl
Zainteresowanych adopcją, prosimy o wypełnienie ankiety: ANKIETA ON-LINE

Wiele kotów przewinęło się przez dom tymczasowy, ale koty takie jak Przebiśnieg zdarzają się rzadko.
Ułożony i młody kot to raczej sprzeczne określenia. Jednak Przebiśnieg właśnie taki jest. Grzeczny, nie buszujący nadmiernie w rzeczach, grzecznie czekający na porcję jedzonka bez natarczywego o nie nawoływania.

Przebiśnieg przepada za towarzystwem człowieka. Nie wiedząc kiedy, po cichutku, ułoży się zaraz obok nas gdy jesteśmy zajęci. Lubi przebywać w pobliżu człowieka i towarzyszyć mu we wszystkich czynnościach. Uwielbia głaskanie, z chęcią pokazuje brzuszek oczekując pieszczot także w tamtym miejscu. Traktorek to u niego codzienność. Jeżeli lubisz mruczące koty to Przebiśnieg Cie nie zawiedzie ;) Nie przepada za noszeniem na rękach. W delikatny sposób da Ci znać, że już sobie tego nie życzy. Nigdy jednak nie użyje do tego pazurów czy zębów, po prostu stanie się niespokojny będąc w objęciach opiekuna.

Uwielbia układać się w nogach i zasypiać z opiekunami. A gdy jeszcze te stopy go posmyrają to już w ogóle będzie cudownie! To kot dla osoby, która szuka towarzysza na co dzień, ale takiego który swoim spokojem pokaże, że nie ma się czym denerwować! Przy Przebiśniegu wszystkie troski odpływają, bo jego opanowanie działa na człowieka kojąco.

Mimo swojej spokojnej natury, Przebiśniej uwielbia zabawy. Czy to specjalnym torem dla kotów, czy pobiegać za piórkiem. Zawsze chętny i gotowy do działania! Świetnie dogaduje się z innymi kotami, psa już akceptuje chociaż na zażyłą przyjaźń nie ma co liczyć.

Jeżeli marzy Ci sie idealnie dopasowany dwupak to pomyśl o bracie Przebiśniega – Tulipanie! :) Jednak nie jest to warunek konieczny. Przebiśnieg może zostać rozpieszczonym jedynakiem jak i pójść do dokocenie lub dopsienie do swojego domku!

Mam nadzieję, że nie trzeba wspominać o dobrym wychowaniu Przebiśniega. Bezbłędnie kuwetkuje, nie wybrzydza przy jedzeniu i ładnie korzysta z poziomego drapaka.


Koty, które wciąż czekają na dom: