Koci Zakątek

Jaskier

Na zewnątrz twardziel, w środku złote serce

Jaskier został złapany na działkach i chociaż tam wykazywał się względną łagodnością, to zamknięty w klatce poczuł się mocno zagrożony... Sprzątanie klatki nie było łatwe, chłopak bił bez ostrzeżenia - musiał się naprawdę nas bać... Nasi obserwatorzy na TikToku bacznie obserwowali jego przygody, niektórzy w komentarzach wątpili w to, czy uda się z niego zrobić miziaka. Serce nam pękło, kiedy ktoś napisał, że Jaskier zasługuje tylko na uśpienie... My jednak zawsze dajemy kotu szanse i tym razem również - udało się!


Okazało się, że Jaskier bardzo lubi wędkę z pomponem. Chociaż dotyku ludzkiej ręki się obawiał, dotyk miękkiego pompona sprawiał, że nadstawiał głowę do głasków! Zaczął się coraz chętniej bawić z wolontariuszami i wkrótce można było pogłaskać go dłonią po raz pierwszy! Aktualnie Jaskier jest gotowy na zmianę domu. Uwielbia się bawić, a gdy widzi człowieka, ociera się głową o kratki w klatce i czeka na swoją porcję miziania. Nasze serca już skradł - może teraz urokiem osobistym oczaruje też swojego przyszłego właściciela?

Koci Zakątek
Do adopcji

Podstawowe informacje

Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek

Cechy kota

 • po przejściach

  dużo osób wątpiło w to, czy uda się z niego zrobić miziaka

 • bał się dotyku

  bał się dotyku ludzkiej ręki, ale dał sie przekupić miękkim pomponem

 • kocha zabawę

  uwielbia się bawić z wolontariuszami i jest gotowy na zmianę domu

 • zmienił się

  teraz ociera się głową o kratki w klatce i czeka na swoją porcję głasków

W nowym domu...

Jaskier raczej nie nawiązuje zażyłych kontaktów z innymi kotami, więc może pojechać do domu jako rozpieszczony jedynak. Dla niego najważniejszy jest spokojny kąt do odpoczynku i kryjówki.

Chcesz dać temu kotu nowy dom?

Wypełnij ankietę adopcyjną, abyśmy wiedzieli, jak możemy Ci pomóc w procesie adopcji. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.

Koci Zakątek