help-pl.md

Jak możesz nam pomóc?

Wyślij przelew

Najprostszą formą pomocy finansowej jest wykonanie jednorazowego przelewu lub ustawienie stałego zlecenia na swoim koncie bankowym. Każdy, nawet niewielki przelew to kolejny pełny brzuszek, garść żwirku, zabawka, czy tabletka na pasożyty dla naszych podopiecznych.

Dane do przelewu:

Numer konta: 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Kod BIC (SWIFT): PKOP PL PW

IBAN: PL 38 1240 6768 1111 0010 6579 9904

Z dopiskiem: darowizna na cele statutowe

zdjęcie kota w fundacji

Przekaż darowiznę

Naszą fundację można wesprzeć również za pomocą platformy PayPal.

Za pośrednictwem poniższego formularza szybko i łatwo przekażesz nam dowolną kwotę jednorazowo lub miesięcznie.

Wypełnij formularz

Przekaż swoje 1,5%

Raz w roku możesz przekazać nam swoje 1,5% podatku wpisując KRS Kociego Zakątka w swoim zeznaniu podatkowym. To proste i nic nie kosztuje!
Będzie to dla Ciebie jeszcze prostsze, jeśli zrobisz zeznanie w programie PITax i wybierzesz Koci Zakątek na liście organizacji lub po prostu skorzystasz z poniższego linku.

1%

Dane fundacji:

Fundacja Koci Zakątek, Wrocław

NIP: 8992692671

REGON: 021258044

KRS: 0000356442

Zostań wolontariuszem

Możesz robić to, w czym czujesz się pewnie i na co pozwala Ci Twój czas. Możliwa jest współpraca długofalowa lub raz na jakiś czas. Mogą być to działania związane bezpośrednio z kontaktem z kotami lub działania wirtualne. Sam/sama decydujesz, w jakim stopniu i wymiarze czasowym chcesz działać.

Zostań wolontariuszem
zdjęcie kota na rękach opiekuna

Bądź domem tymczasowym

Dom tymczasowy dla kota (lub kotów) może prowadzić prawie każdy - nie musisz mieć ekstra „warunków”, aby przyjąć kota do siebie. Jako dom tymczasowy pomagasz w oswajaniu kota i zwiększasz jego szanse na adopcję. Poznajesz jego charakter, dzięki czemu możemy dobrze wybrać dla niego dom stały.

Zostań domem tymczasowym
zdjęcie kotów na kocyku

Zorganizuj zbiórkę

Prezenty dla kotów przyjmujemy przez cały rok! Prosimy o dobrej jakości karmę mokrą i suchą oraz żwirek - w każdych ilościach.

Możesz też zorganizować zbiórkę darów w swojej firmie, zbiórkę urodzinową, weselną lub wziąć udział w którymś z naszych programów.

Zorganizuj zbiórkę
zdjęcie kota z karmą i kocykiem

Pomóż kotom w okolicy

Jeśli spotkasz kota, który wygląda źle, masz wrażenie, że prosi o pomoc, pamiętaj, że Ty sam/sama możesz wziąć go do domu lub opcjonalnie od razu powiadom schronisko! Wrzucenie posta nie załatwia problemu. Nawet, jeśli ktoś odpowie, że to jego zagubiony kot lub zgłosi się z pomocą, może już być za późno. Kot w międzyczasie przemieści się z miejsca, w którym był widziany lub straci życie.

A jeśli regularnie opiekujesz się kocim stadem na terenie gminy Wrocław, możesz uzyskać w Urzędzie Miasta legitymację opiekuna społecznego, gmina oferuje także karty sterylizacji oraz karmę dla kotów. Zobacz, z kim się skontaktować lub jak uzyskać pomoc od miasta.

Zobacz aktualne informacje
zdjęcie dokarmianego kota

Adoptuj kota od nas

Możesz odmienić życie przynajmniej jednego kota - dać mu szczęśliwy, kochający i bezpieczny dom. Zobacz, jak przygotować się do adopcji i poznaj nasze koty, które czekają na swojego człowieka.

Informacje o adopcji
zdjęcie kotów czekających na adopcję

Chcesz pomóc w inny sposób?

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

Skontaktuj się z nami