Koci ZakątekPLEN

Zbiórki darów

Karma i żwirek

Prezenty w postaci dobrej jakościowo karmy lub żwirku dla kotów przyjmujemy przez cały rok! Możesz zamówić je w sklepie internetowym i jako adres dostawy podać wskazany przez nas adres albo dostarczyć je osobiście. Otrzymanie darów potwierdzimy podziękowaniem ze zdjęciem.

Możesz także zorganizować zbiórkę darów rzeczowych na rzecz naszych podopiecznych w swojej firmie lub szkole. Jeśli masz taką możliwość i chcesz się tym zająć, skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci jak to zorganizować, czego potrzebujemy najbardziej, udostępnimy Ci nasze materiały do promocji akcji.

Koci Zakątek

Akcesoria dla kotów

Do opieki nad kotami potrzebujemy wielu dodatkowych akcesoriów i sprzętów. Wiele z tych, które posiadamy na stanie z czasem ulega uszkodzeniu lub zniszczeniu.


Stale potrzebujemy:

  • kuwet i łopatek,
  • transporterów,
  • klatek pobytowych,
  • drapaków,
  • kocyków,
  • podkładów,
  • zabawek.
Koci Zakątek

Zbiórka weselna

Jeśli jesteś miłośnikiem kotów i uważasz, że nasze pomaganie ma sens, skorzystaj z okazji, aby zrobić coś niezwykle pięknego! Zamiast kwiatów lub prezentów poproś gości, zaproszonych na Twoje Wielkie Wydarzenie o datki pieniężne lub kocią karmę.

Możesz je nam później przekazać w ramach „zbiórki wśród przyjaciół” lub wpłacić na rachunek bankowy z dopiskiem „darowizna na cele statutowe.”

Koci Zakątek

Zbiórka urodzinowa

Możesz skorzystać z możliwości, oferowanej na portalu społecznościowym facebook i poprosić Znajomych o wpłaty na rzecz Kociego Zakątka z okazji Twoich urodzin. Wiele osób chętnie wspiera w ten sposób organizacje prozwierzęce.

Każda, nawet niewielka kwota przybliża nas do spłaty faktury od weterynarza lub pozwala na zakup karmy.

Koci Zakątek

Chcesz nam pomóc w inny sposób?

Zobacz, jak możesz to zrobić!

Koci Zakątek