Koci Zakątek

Kioto

Kandydatka na kocią miss Wrocławia

Kioto jest kicią niewielkiej postury, ale za to o szczególnych cechach wyglądu: duża, okrągła głowa, malutki, wąski nosek i wieeeeelkie, zielone oczy. Wygląda jak maskotka przywieziona prosto z Japonii!


Z charakteru to delikatna kicia, strachliwa i nieśmiała. Początkowo trzymała się bardziej na wysokości, aktualnie czasem towarzyszy człowiekowi w dyżurach. Coraz częściej chodzi za wolontariuszami i zagląda z zaciekawieniem na codzienne prace wykonywane w kocińcu. Chociaż sama nie inicjuje kontaktu, to przy odrobinie spokoju pozwala się podrapać pod brodą, a to już wielki postęp! Podnosi przy tym głowę i wygląda jakby jej mały pyszczek się uśmiechał.


Czy znajdzie się tutaj spokojny człowiek, który chciałby przygarnąć naszą małą sówkę na stałe?

Koci Zakątek
Do adopcji

Podstawowe informacje

Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek
Koci Zakątek

Cechy kota

 • piękna

  wygląda dosłownie jak japońska maskotka

 • nieśmiała

  to delikatna i nieśmiała kicia

 • strachliwa

  sama nie inicjuje kontaktu

 • powoli się otwiera

  przy odrobinie spokoju daje się podrapać pod brodą

W nowym domu...

Duża ilość kotów trochę ją onieśmiela, ale nie jest kotem, który powoduje konflikty. Przy kocie o podobnym temperamencie powinna bezproblemowo funkcjonować. Nowy dom powinien być spokojny bez energicznych zwierząt i dzieci, wtedy i Kioto powinna się bardziej otworzyć.

Chcesz dać temu kotu nowy dom?

Wypełnij ankietę adopcyjną, abyśmy wiedzieli, jak możemy Ci pomóc w procesie adopcji. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.

Koci Zakątek